družina
swět
království
letopisy
summa
nestvůrci
dodatky

Upřímně řečeno, tato rubrika je zde už víceméně pouze ze sentimentu ke starým dobrým časům, kdy jsme si každý pochvalný e-mail tiskli a se slzou v oku v klubovně pročítali. Od té doby přišlo milých, povzbudivých a – zač se stydět – dokonce děkovných dopisů celá řada, a proto už je na tuto stránku nezařazujeme. Přesto je pro nás každá reakce povzbuzením a impulsem pro novou tvorbu (čili cheš-li další Letopisy, piš si o ně :)

DAVID PÜSCHEL, 1. dubna 1999

"Čtyřstý šedesátý návštěvník vaší úžasné stránky vás zdraví a skládá vám upřímnou poklonu až na zem. Jsem vyloženě nadšen. Nejen, že je stránka obsahově i technicky výborná, ale dokonce je v ní použita i čeština ve své pravé a krásné podobě, což musím ocenit. Po tom, na co člověk občas na Internetu narazí, je to pastva pro oči. Gratuluji vám k tomu, že vám hraní DrD vydrželo tak dlouho a že jste překonali všechny krize, kterých jistě nebylo málo..."

CHOB, 19. ledna 2000

"Vážení a milí obyvatelé Vukogvazdu! Máte báječnou internetovou stránku! Nejlepší široko daleko, což znamená nejlepší v České republice. Vůbec tím nemyslím pouze grafické zpracování (které je samo o sobě na profi úrovni). Mám na mysli především Váš Svět a to, jakou jste si dali práci s jeho zpracováním pro zveřejnění na internetu..."

PETR TOMÁNEK, 22. února 2000

"Hurá, sláva, nazdar.... Prostě jsem čirou náhodou znovu po několika (mnoha) měsících zavítal na vaši stránku a uzřel jsem nové pojetí stránky, začal jsem z nějakého důvodu slinit a hnán jakousi absurdní představou do úseku Letopisů. A našel jsem dva fešné nováčky, hurá. Tímto vám chci mezi řečí popřát mnoho zdaru do dalších nových aktualizací, kéž by jich bylo mnoho a velmi často! Váš čtenář Petr Tománek."

DAVID PÜSCHEL, 1. března 2000

"Před časem jsem zajásal, když jsem na vaší přestěhované stránce našel i další dvoje Letopisy. Hned jsem si je stáhnul a doma jsem se pak na první z nich vrhnul. Nemá smysl opakovat, že jsou podle očekávání skvělý (jako ostatně všechny předešlé, možná ještě lepší)..."

VÁCLAV DAŇHELKA, 30. dubna 2000

"Nazdar, nechci vám vaši stránku nijak kritizovat, ale... Nevím, co jste s ní při poslední aktualizaci udělali, protože se teď načítá úplně úděsně pomalu. Nevím, jestli je problém u mne, protože jsem to nikde jinde než doma nezkoušel, tak se na to prosím zkuste podívat. Jinak teda kloubouk dolů před vaší stránkou, je fakt skvělá..."

RAWLIN, 19. srpna 2000

"Vaše stránky sú super. Máte perfektne prepracovaný svet a mnoho iných zaujímavých vecí. Ale najlepšou vecou sú Letopisy! Musím varovať všetkých, čo ich začnú čítať! Pripravte si veľa voľného času, pretože ich len tak neprečítate. Zato je to čítanie veľmi zaujímavé a rozhodne sa nebudete nudiť. Stránky Vukogvazdskej družiny odporúča 9 z 10 slovenských hráčov DrD."

IORWETH TRAIGHLETHAN, 16. prosince 2000

"Zdravím Vás! Jelikož jsem dnes zabrousil na Vaše stránky a měli jste tam napsané něco jako "Napište jak se vám líbí...", tak to máte mít. Ne vážně - máte to hezky udělané, jen nevím, pro koho je ta šibenice :)) My jsme taky měli (máme) družinku, ale nějak to hraní poslední dobou flákáme. Taky není moc času a ta maturita... Ale čas od času něco zahrajeme. Co Vám ale trochu závidím (ale i jiným) je, že máte v kompanyji holku. To my jsme nikdy nezažili a někdy mám pocit, že tomu ten ženský prvek trochu chyběl. Prostě se nám ji nepodařilo sehnat... A co se týká úprav pravidel, máte tam několik věcí, které asi taky zavedeme. (Židle jako zbraň je dost drsná :))) Takže se mějte fajn a hraní zdar!!!

NEZNÁMÝ BOJOVNÍK, 1. ledna 2001

"Ahoj Vukogvazdská družino! Čirou náhodou sem jednoho dne zabloudil na vaše stránky. Sem pasivní hráč DrD (holt nemám s kym hrát) a o to víc brouzdám po iťáku a čtu. Vaše stránky sou skvělý, hlavně letopisy. Zatim sem dočet šestku (Daron je pěknej kanál :), teď se chystám na sedmičku a osmičku. Hodně štěstí v další tvorbě a pěknou pařbu přeje kudůk válečník Ještěnevimjméno (možná někdy)."

PAVEL BÖHM, 29. ledna 2001

"Ahoj, vaše stránka je super. Líbí se mi design, ale hlavně obsah :-) Také jsem kdysi přemýšlel o tom, že bychom něco podobného tvořili s naší družinkou, ale zůstalo jen u mlhavých představ... Máte moji duševní podporu!"

MORGANN, 8. dubna 2001

"Co se týká těch vašich stránek jsou super, ale jedno se mi tam nelíbilo. Taková ta tabulka pohlaví... Nechápu proč by ženská měla mít menší sílu než chlap... A to nemluvím o tom dodatku o inteligenci..:)))))"

KNEBLÍK, 13. dubna 2001

"Viděl jsem stránku Vukogvazdské družiny na netu a musím uznat, že je fakt skvělá..."

ROSA, 30. dubna 2001

"Ahojte celá družina. Zdravím vás, "Rosa" zo Slovenska. Dnes som náhodou natrafila na vašu stránku a ešte než som ju stihla otvoriť, vedela som, že na nej nájdem niečo úžasné. Už od malička ma fascinovala predstava iných vymyslenych (???) svetov a teraz otvorím vašu stránku a zastavujem dych. Ešte som si nestihla prečítať všetko, ale viem, že sa sem budem vracať, pretože môžem chvíľu "žiť" i v tomto vašom nádhernom svete. Kto ste? Akí ste? Ľudia, ktorí vytvorili tento svet? Napíšte mi niečo o vás, prosím.:-))))))))))))) Milujem Vás! Zdravím Vás, Rosa. Ozvite sa!"

CUSTOD, 9. května 2001

"Vaše stránky i svět vaší družiny je prostě super, jen je škoda, že se neaktualizují častěji. Přeju vám hodně volného času na hraní si s vaší fantazií."

XIUS, 30. června 2001

"Supeeeer! To čo som našiel na vukogvazd.mystik.cz o DrD dosiaž neprekonalo nič... obzvlášť Letopisy a Hlody sú paráda... Len tak ďalej!!!"

ZDENĚK FORMÁNEK, 7. června 2002

"Vidím, že jste opravdu dobrou družinou s propracovaným světem. Nápad světa se slovanskou kulturou je prostě geniální. Taky styl hraní budete mít odpovědnější - stejný máme i my. Je vidět, že mezi těmi styly, který na mě působí buď jako přeplácaný dort, nereálnými zbraněmi a postupem na třicátou úroveň do 2 let... zkrátka kdybych byl z Prahy, hrál bych určitě s Vámi."

nahoru
© 1997–2011 Vukogvazdská družina. Veškerý obsah těchto stránek je chráněn mocnými zaklínadly a zlými duchy.