družina
swět
království
letopisy
summa
nestvůrci
dodatky

HONZA KEMZA
bývalý PJ a hráč Vukogvazdské družiny
dobrodružství: 18 dobrodružství

DATUM A MÍSTO NAROZENÍ: 6. února 1980, Praha

STUDIUM: Vysoká škola zemědělská - obor informatika

JAK JSEM SE DOSTAL DO DRUŽINY: Je tomu už pěkná řádka let (nanejvýše 2,5 roku) co jsem se dostal do Vukgvazdské družiny. Poděkovat za to mohu jistému Jiřímu Kutilovi, který mě pozval jednou o Velikonocích k jistému Janu Kravčíkovi na chatu v době mého hráčského sucha. Tam jsem začal hrát krolla Y-gôra, který však záhy umřel. Po návratu domů jsem od jistého Jiřího Kutila zjistil, že se dobrodružství z Velikonoc ještě dohrává po hospodách. Další události si už nepamatuji. Jednoho dne jsem byl vyzván, jestli se nechci připojit úplně, no a já řekl prostě proč ne.

POPIS HRÁČE:
Životaschopnost: 19
Výška: 180 coulů (bez bot)
Váha: 89,0 kg (ráno), 90,0 kg (po snídani), 92,0 kg (po obědě), 92,5 kg (po večeři)
Útočné číslo: pouze zvl. (dech)
Obrané číslo: ( 0 + 3 ) = 3 (černé tričko, černé kalhoty, černý kabát)
Odolnost: 14/+1
Velikost: B
Zranitelnost: humanoid (ve dne), zvíře (v noci), nemrtvý (po půlnoci)
Pohyblivost: 12/0 (střízlivý), 10/0 (v náladě), 5/-3 (opilý)
Inteligence: 13/+1 (ve dne), 4/-3 (v noci, po ránu a o víkendech)
Přesvědčení: neutrální - zmateně zlé
Poklady: 600,- Kč/týdně

Zvláštní informace:
Dech: 1 x denně (a to po ránu)
Typ dechu: otravný plyn
Tvar dechu: kužel
Velikost dechu: 2x1 m (délka x šířka)
pH dechu: neutrální

Obecné informace: Jan Kemza je téměř 2 sáhy vysoký humanoid světlé pleti, s černým vlasovým porostem, dvěma kotletami a jednou skoro bradkou. Vyskytuje se nejčastěji ve Vysočanech (jedna z mnoha městských čtvrtí Prahy). Sídlo mívá v nějakém bytě ve starém obytném domě ve výše uvedené čtvrti. Sám ovšem tráví většinu času na lovu. Je velmi žravý a žíznivý. Jeho žravost a žíznivost je taková, že po nějaké době klesne hustota potravin a alkoholických nápojů v ledničce natolik, že je nucen vyhledat v místních hospodách nové alternativní zdroje. V případě nalezení jedince, který odpovídá popisu, je 50% šance, že se bude jednat o moudrého Kemzu.

Stručný popis:
Věk:19 let
Barva očí: hnědo-černo-šedá
Barva bělma: bílá
Barva čočky: černá
Barva vlasů: tmavě-hnědo-černá
Barva řas: černá
Barva obočí: černá
Barva chlupů: černá
Barva pleti: bílá
Barva zubů: bílá (aspoň doufám)…(aspoň se o to snažím)
Počet zubů: 32
Počet plomb: 2
Počet zubních kazů: 1 (in progress)
Typ nosu: orlí
Typ hlavy: koule
Počet brad: jedna (zatím)
Šířka v ramenou: půl sáhu
Obvod hrudníku: 100 coulů
Počet rukou: 2
Počet nohou: 2
Počet končetin: 4
Počet nehtů na pravé ruce: 5
Počet nehtů na levé ruce: 5
Počet nehtů na pravé noze: 5
Počet nehtů na levé noze: 5
Počet nehtů celkem: 20
Počet prstů na pravé ruce: 5
Počet prstů na levé ruce: 5
Počet prstů na pravé noze: 5
Počet prstů na levé noze: 5
Počet prstů celkem: 20
(zbytek údajů z technických důvodů vypuštěn)

Oblečení: černé tričko, černá košile, černé džíny, černé kožené vysoké boty, černý kabát typu "hubertus", šedivé ponožky a bílé trenky.
Jim: Všechno kromě masa, vnitřností, ryb a krup.
Nejim: Maso, vnitřnosti, ryby a kroupy.
Piju: pivo, víno, tequilu, bechera, mléko, infernet, infernet citrus, vodu, džina, matonku a toníka, Blady Mery a B52.
Nepiju: zbytek

POSTAVY:

Y-GÔR - kroll válečník: Jo, to byla moje první postava v téhle družině. Hraní krolla v naší družině byla a je obtížná věc, jelikož se vyžadovalo a vyžaduje hraní inteligence postavy (tento problém se ale také dá řešit požíváním alkoholických nápojů). Na druhou stranu jsem se však nemusel příliš zabývat věcmi jako řešení logických hádanek atd.

DARON - kroll válečník

TÎBOR - kroll válečník: Poslední pokus o hraní krolla, u této postavy jsem si však definitivně uvědomil, že krollové v téhle družině skončili. Doufám, že se to změní a také se o to pokusím. Většina nynějších pídžejů totiž tvořila své země pouze z "lidského pohledu".

GINDOR Z ASTERU - elf mág: První nekrollí postava. Gindor byla postava se kterou jsem hrál ještě s úplně jinejma lidma, i když někteří také přešli do Vukogvazdské družiny. Zatím je to postava, která mi nejvíce takzvaně přirostla k srdci. Nikdy neusilovala o vůdcovské místo a vždy si dělala co chtěla. Hlavně mě bavily menší tzv. sólové akce za použití kouzel, to se pak daly dělat věci. Hlavně ze začátku jsem hrál Gindora spíše jako zloděje, ale pak jsem si uvědomil, jak je vlastně mocný, i přes jeho slabé zdraví, a tak se jeho chování částečně změnilo k lepšímu. Zajímavé na něm bylo, že byl většinou družiníků nenáviděn, ale přitom udělal spoustu drobných věcí ve prospěch družiny, a troufám si tvrdit, že dokonce zachránil párkrát pár lidem život. Nu což, teď už není mezi námi.

VINCENT - barbar válečník: Je to nová (a taky odešlá) postava, zatím nevím, co bych napsal.

JAKO PJ SPRAVUJE: Goranské království, Arnelijské království spojených ostrovů

JAKO PJ ODEHRÁL:

12. RAXENSKÝ VELETRH se odehrával (hráčsky) v létě 1998 v kokořínském útočišti nekatolíků. Bylo to moje první dobrodružství v roli Pána Jeskyně a doufám, že ne poslední, protože se v mé hlavě rodí čím dál tím víc zvrhlých nápadů. Mé pídžejovské zkušenosti byly velice malé, takže jsem zpočátku měl co dělat, abych to všechno ukočíroval. Všechno mi ještě navíc stěžovala absence stolů, židlí, dále vyšší hladina alkoholu v krvi jak hráčů, tak Pídžejů a v neposlední řadě také lehká nemoc, kterou bylo v té době postiženo mé skromné Pídžejovské já. Přes tohle všechno si však myslím, že toto dobrodružství nějaký ten úspěch sklidilo (alespoň doufám). Pro mne osobně to byla zkouška ohněm.

17. PUTOVÁNÍ PO ARNÉLII

OBLÍBENOSTI: Mezi mé nejvíce oblíbené věci patří Dračí doupě a fantasy všeho druhu. Sci-fi mi taky něco říká, ale ne tolik jako fantasy. Poslední dobou se taky u mě začíná objevovat záliba v hororu (viz. film Vřískot 1 -dvojka byla pěkná ********).Další mé oblíbené činnosti jsou: pařby s kamarádama po hospodách, restauracích IV. a vyšší cenové skupiny, zahrádkách (v létě) a všemožných nočních klubech atd., karetní hry jako Dej sem mozek, Magic the Gathering nebo Stripoker. Většinu sportů házím do jednoho pytle s prací, kterou nenávidím. Jako každý správně vychovaný Čech se snažím udržet si průměr čtyři piva na všední den (o víkendě se průměr zvyšuje až dvojnásobně). Oblíbená barva: černá, oblíbená barva piva: černá, obvyklá barva obličeje po ránu: bílá. Oblíbená hudba: bigbít, roknroll, rock a občas metal. Oblíbené hudební skupiny: The Doors (nejoblíbenější), Metallica, Nirvana, Therion, písničky divadla Sklep, Lucie, Wanastowi Vjecy, Pearl Jam, The Beatles, Vangelis, Tři sestry, The Cranberries, Beck, R.E.M, U2, INXS, Olympik, E!E a soundtracky z filmů (hlavně z Pulp Fiction, From Dusk Till Dawn, Trainspotting, Conan, Braveheart, The Last Of The Mohicans) atd. Oblíbená četba (autoři): J.R.R. Tolkien, Rigor Mortis, Terry Pratchet, R. Howard, Piers Anthony atd., errorové hlášky ve Woknech98 (někdy to je docela sranda, co ty Wokna na mě vyblijou za hlášky, fuckt!), vzkazy na záchodech v hospodách a Letopisy. Oblíbený malíř: Zdeněk Hajný. Oblíbená sběratelská činnost: sběr pivních tácků (občas i půllitrů - sorry, výčepáci). Poslední pokus o něco ušlechtilého: učím se hrát na kytaru. Oblíbené tlačítko na klávesnici: Esc. No to už je asi všechno co mě zatím napadlo. Oblíbená část ženského těla: ****. Ne, teď už je to všechno.

OBLÍBENÝ CITÁT: "Ale ten vrchní je stejně ňákej divnej!"

nahoru
© 1997–2011 Vukogvazdská družina. Veškerý obsah těchto stránek je chráněn mocnými zaklínadly a zlými duchy.